Już od dłuzszego czasu korzystam z usług Zakładu. Przesympatyczna p. Malgosia klei mi najpiękniesze rzęski świata. Dzięki nim czuję się młoda i pełna energii. A p.Malgosia fachowo koryguje moje marzenia. Z rzęskami chodzę na pływalnie i nic im nie szkodzi. Są piękne a moj mąż jest zachwycony.
Dziękuję ❤

Marta Bezwinskamodelowanie brwi

Trafiłam do Małgosi z polecenia, to miał być jeden raz …na dużą imprezę…Od tego czasu minęło już kilka lat…Wracam i polecam.

Agnieszka Roubinekmanicure

Bardzo miła i profesjonalna obsługa, a Pani Małgosia jest niezastąpiona w tym fachu jestem bardzo zadowolona, dziękuję!!!

Ilona Sokołowskamakijaż permanentny, manicure

Jestem bardzo zadowolona z usługi, profesjonalnie wykonany a wcześniej trafnie dobrany do wyglądu zabieg. Polecam. Wybieram się ponownie i zamierzam zabrać ze sobą dodatkową klientkę w postaci własnej mamy.

Mari Tokmakijaż

Świetne podejście Pani Gosi do klienta😊 Zabiegi perfekcyjnie dobrane indywidualnie do aktualnych potrzeb, paznokcie zrobione cudownie. A wszystko to w przemiłej, serdecznej atmosferze 😊 wrócę tu na pewno!

Ewa Grotmanicure, pedicure

Byłam tutaj na przedłużaniu rzęs metoda 1:1. Jestem naprawdę zadowolona, wreszcie rzęski takie jak mi się podobają. Bardzo polecam.

Asia Krawczykprzedłużanie rzęd