Zabiegi oczyszczająco – nawilżające

Zabiegi oczyszczająco-nawilżające to doskonały sposób na przywrócenie zdrowego blasku skórze. Dzięki połączeniu skutecznego oczyszczania z intensywnym nawilżeniem, te zabiegi pomagają usunąć zanieczyszczenia i jednocześnie dostarczają skórze niezbędnej wilgoci, pozostawiając ją promienną i odżywioną.

 • Oczyszczanie manualne – czas trwania 120 min
  Oczyszczanie manualne polega na dokładnym oczyszczeniu skóry z zanieczyszczeń , takich jak: zaskórniki, wągry, kaszaki. Zabieg polega na odpowiednim przygotowaniu skóry, tak aby w bezpieczny sposób – miejsce w miejsce usunąć ręcznie wszystkie niedoskonałości. W kolejnym etapie następuje dezynfekcja skóry przy użyciu prądów d’Arsonvala oraz pielęgnacja w postaci serum i maski „wyciszającej”. Oczyszczanie manualne jest zabiegiem szczególnie polecanym osobom ze skórą tłustą – łojotokową, trądzikową, z wykwitami grudkowo – zapalnymi.

 

 • Oczyszczanie wodorowe – czas trwania 60 – 90 min
  Oczyszczanie wodorowe polega na wykorzystaniu wodoru – najmniejszego pierwiastka, który ma zdolność do przenikania w głębsze warstwy naskórka, dając działanie neutralizujące wolne rodniki, poprawę metabolizmu, spowolnienie procesu starzenia. Zabieg polecany dla każdej cery wymagającej oczyszczenia, usunięcia zanieczyszczeń z porów oraz obumarłego naskórka w sposób kontrolowany, Efekty zabiegu to: głęboka rewitalizacja, wygładzenie naskórka, poprawa elastyczności i jędrności, nawilżona i promienna skóra.

 

 • Peeling kawitacyjny czas trwania 60 min
  Podczas zabiegu wykorzystywana jest fala ultradźwiękowa, która daje efekt rozbicia i usunięcia martwych komórek naskórka. Doskonale przygotowuje skórę na przyjęcie substancji aktywnych, aplikowanych w dalszym etapie zabiegu. Świetnie sprawdzi się u osób ze skórą delikatną, naczyniową, wrażliwą, atopową, dając natychmiastowy efekt nawilżenia, odświeżenia i ukojenia.

Zabiegi złuszczające

Zabiegi złuszczające są skutecznym sposobem na usunięcie martwego naskórka i poprawę kondycji skóry. Dzięki zastosowaniu różnych technik, takich jak peeling chemiczny lub mechaniczny, te zabiegi pomagają wygładzić skórę, redukując przebarwienia, drobne zmarszczki i niedoskonałości.

 • Mikrodermabrazja czas trwania 60 min
  Zabieg polega na mechanicznym złuszczeniu naskórka , za pomocą diamentowej głowicy. Głębokość i intensywność złuszczania jest kontrolowana i dobierana indywidualnie do potrzeb skóry. Delikatne zasysanie naskórka, które występuje w trakcie zabiegu, pozwala dokładnie usunąć martwe komórki naskórka, usunąć drobne zanieczyszczenia i zwęzić rozszerzone pory. Jednocześnie dochodzi do pobudzenia mikrokrążenia, co dodatkowo skutkuje przyspieszonym procesem odnowy włókien kolagenowych i elastynowych.

 

 • Kwasy 60 min
  Złuszczanie naskórka kwasami (peeling chemiczny) wykorzystywanych w naszym gabinecie, polega na skomponowaniu procedury zabiegowej o działaniu wielokierunkowym. Szeroka gama produktów w różnym stężeniu i pH, daje nam możliwość stworzenia spersonalizowanego programu regenerująco – naprawczego, a tym samym skutecznie zwalczyć wszelkie defekty skórne.

Masaż

Masaż twarzy to relaksujący i korzystny dla skóry zabieg, który może poprawić jej kondycję i promienność. Poprzez delikatne i precyzyjne manipulacje, masażyści stymulują krążenie krwi, rozluźniają mięśnie twarzy i wspomagają wchłanianie produktów pielęgnacyjnych, co przyczynia się do zdrowszego wyglądu skóry.

 • Masaż kosmetyczny
  Masaż kosmetyczny twarzy, szyi i dekoltu , to podstawa profilaktyki anti-aging. Jest stosowany w celu pobudzenia funkcji skóry i receptorów, jednocześnie dając uczucie głębokiego odprężenia, rozluźnienia mięśni i zrelaksowania.

Sprawdź jakie ceny przygotowaliśmy dla Ciebie