Makijaż permanentny

Makijaż permanentny, to zabieg kosmetyczny wykonywany w celu poprawy i /lub skorygowania wyglądu brwi, oczu lub ust. Pozwala zaoszczędzić w życiu codziennym mnóstwo czasu i nienaganny wygląd w każdej sytuacji. Polega na wprowadzeniu pigmentu odpowiedniego do wybranej partii przy użyciu jednorazowej igły, zachowując sterylność i bezpieczeństwo podczas mikropigmentacji.
Każdy zabieg rozpoczyna się od wywiadu i wykonania rysunku wstępnego. To ważne, aby przed przystąpieniem do mikropigmentacji dokładnie ustalić i omówić oczekiwania Klienta. W zależności od partii, jaką pigmentujemy, karnacji , rodzaju skóry i preferencji , metoda oraz kolor barwnika jest dobierany indywidualnie.
Makijaż permanentny służy do podkreślenia naturalnego piękna, bez efektu sztuczności i przerysowania. Szeroka gama pigmentów i różnorodność technik mikropigmentacji, pozwala osiągnąć najlepszy efekt.

Usuwanie makijażu permanentnego - REMOVER

Zastosowanie removera w zabiegu usuwania makijażu permanentnego polega na miejscowym lub całkowitym usunięciu barwnika. Stosuję się go w celu rozjaśnienia pigmentu, który nie spełnił oczekiwań kolorystycznych lub przy korekcji kształtu mikropigmentacji przed wykonaniem nowej stylizacji w pożądanym kształcie i kolorze.
Usuwania makijażu permanentnego przy użyciu specjalistycznego REMOVERA wygląda dokładnie tak samo jak zabieg mikropigmentacji, z tą różnicą, że barwnik zostaje usuwany a nie aplikowany.
Zabieg jest w pełni bezpieczny, wykonywany preparatem specjalistycznym przeznaczonym do tego celu, nie zawierającym kwasów. Posiada wysoką skuteczność rozjaśniającą pigmentu w dowolnym kolorze i można nim bezpiecznie wykonać zabieg usuwania pigmentu na każdej partii również oczach.
Ilość zabiegów koniecznych do wykonania zależy od efektu jaki chcemy uzyskać, jakości pigmentu, jaki został zastosowany przy zabiegu mikropigmentacji oraz indywidualnych właściwości skóry.
Okres rekonwalescencji po zabiegu z użyciem REMOVERA to 6 tygodni.

Sprawdź jakie ceny przygotowaliśmy dla Ciebie